Bilet İptali İndirim ve Değişiklik

Engelli Biletleri
Kanun gereği %40 ve üzeri engeli bulunan yolcularımıza bilet bedeli üzerinden indirim düzenlenir. Yolcularımız biletlerini alırken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri gerekmektedir. Engelli bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.

Çocuk Biletleri
Kanun gereği 6-12 yaş arası çocuk yolcularımıza bilet bedeli üzerinden %30 indirim düzenlenir. İndirimli bilet talep eden ebeveynin çocuk yolcuya ait kimliği bilet satış ofisimizdeki personelimize ibraz etmesi gerekmektedir. Çocuk yolcu bilet indirimi yalnız fiziki bilet satış noktalarından temin edilebilmektedir.

Tarih ve saati geçmiş biletler için hiçbir hak talep edilemez. Ancak ücret farkı verilerek Altın Bilet olarak düzenlenen biletlerde, bilet sahibinin sefere yetişememesi durumunda, sefer hareket gün ve saatinden en geç 1 saat sonra, 0850 241 50 50 numaralı çağrı merkezini araması halinde, bir sonraki uygun sefere bilet düzenlenebilir.

4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu'na göre 24 saat ve öncesinde, bilet ile birlikte yapılan iptal başvurularında paranız iade edilir. 12 saat öncesine kadar yapılacak başvurularda ise biletiniz 6 ay süre ile açık bilete dönüştürülür. Açık biletlere ücret iadesi yapılmaz. 6 ay içerisinde kullanılmayan açık biletler kullanılmış sayılır.

Rezervasyon yaptırırken ve biletinizi alırken, doğru bilgi veriniz. Biletiniz hazırlandıktan sonra biletin ön ve arka nüshasındaki tüm bilgileri kontrol ederek alınız. Alınan biletlerin ön ve arka kısımdaki tüm bilgiler, yolcu tarafından kabul edilmiş sayılır.

Yaptırmış olduğunuz rezervasyonlarda belirtilen opsiyon tarih ve saatine kadar biletinizi almamanız durumunda, rezervasyonunuz sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

1-2-3-4 numaralı koltuklarda 0-12 yaş arası çocuk yolcuların oturması sakıncalıdır ve oturmasına izin verilmez.

NEVŞEHİR SEYAHAT MOBİL UYGULAMASI İLE DAHA HIZLI BİLET ALIN, HERŞEYDEN İLK ÖNCE SİZ HABERDAR OLUN!
NEVŞEHİR SEYAHAT MOBİL UYGULAMASI İLE DAHA HIZLI BİLET ALIN, HERŞEYDEN İLK ÖNCE SİZ HABERDAR OLUN!
WHATSAPP CANLI DESTEK
WHATSAPP CANLI DESTEK
Canlı destek hattımız ile tüm işlemleriniz için anında bilgi alabilecek, merak ettikleriniz hakkında çözüm bulabileceksiniz
WHATSAPP CANLI DESTEK
WHATSAPP CANLI DESTEK