Satın aldığınız biletin tarih, saat ve seyahat ile ilgili diğer bilgilerinin doğruluğunu kontrol edip, biletinizi imzalayarak almayı unutmayınız.

Otobüsünüzün hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapacağınız iptallerde, bilet ücretinizin tamamının iade edilip; hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapılacak bilet iptallerinde ise 12 ay geçerli açık bilet düzenleneceğini unutmayınız.

Otobüsünüzün hareket saatine 6 saat kala yapılacak bilet iadelerinde, firma bilet ücretinin sadece %70 ‘ini ödeyecektir.

Biletinizi, üzerinde yazılı gün ve saatte kullanınız, üzerinde yazılı gün ve saatte kullanılmayan biletin geçersiz sayılacağını unutmayınız.

Gidiş ve dönüş açık olarak satın alınan biletlerinizin, 6 ay içerisinde kullanılmadığı takdirde hükümsüz olacağını unutmayınız.

Taşıtın bagaj taşınmasına ayrılan bölümleri dışında eşya taşınamaz.

Ağırlığı ne olursa olsun; denk, bahçe çuvalı, sandık içerisindeki eşyalar, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddeler ile sinema filmlerinin naklini talep etmeyiniz. Bu gibi eşyaların kabul edilmemesi durumunda biletinizin iadesi mümkün değildir.

Beraberinizde en fazla 2 parça ve 30 kg. ağırlığındaki kişisel eşyanızı ücretsiz olarak götürebileceğinizi unutmayınız. Daha fazla eşyanın taşınması otobüs bagajının doluluğuna bağlıdır. Bagajlarınız biletinizde gösterilen koltuk numaranıza göre etiketleneceğini unutmayınız.

Evcil Hayvanların Taşınması

Aşı karneli kedi, köpek (tehlike arz edenler hariç) ve kuş (saka, muhabbet kuşu veya kanarya) gibi evcil hayvan dostlarımız, 23x30x40 cm’den küçük ve kilitli kafeslerinde olmak koşulu ile sizinle beraber otobüslerimizin içinde seyahat edebilirler. Evcil hayvanınız ister kafesi ile kucağınızda veya oturduğunuz koltuğun önünde, isterseniz standart ücret tarifesinden satın alacağınız yan koltukta sizinle beraber yolculuk yapabilir. İlgili şartları sağlamayan evcil hayvanlarınız, veteriner kontrolünde uyutularak, özel kafeslerinde, muvaffakatname imzalanması şartı ile ve yalnızca bagaj alanında taşınabilir. Aksi durumda, hayvan dostlarımızın sağlığı ve diğer yolcularımızın güvenliği için ulaşımı sağlamama insiyatifi firmamıza aittir.

Evcil hayvanınıza ait sağlık belgesi ve aşı kâğıdı gibi evrakları mutlaka yanınızda bulundurun ve sorulduğunda görevlilere gösterin. Tüm yolcularımızın ve evcil hayvan dostlarımızın konforlu bir yolculuk geçirebilmesi için kediyle köpeği ya da kediyle kuşu aynı otobüste taşıyamıyoruz. Köpekle kuşu ise birbirlerine mümkün olan en uzak mesafede taşımak için gerektiği durumda koltuğunuzu değiştirebiliriz.

NEVŞEHİR SEYAHAT MOBİL UYGULAMASI İLE DAHA HIZLI BİLET ALIN, HERŞEYDEN İLK ÖNCE SİZ HABERDAR OLUN!
NEVŞEHİR SEYAHAT MOBİL UYGULAMASI İLE DAHA HIZLI BİLET ALIN, HERŞEYDEN İLK ÖNCE SİZ HABERDAR OLUN!
WHATSAPP CANLI DESTEK
WHATSAPP CANLI DESTEK
Canlı destek hattımız ile tüm işlemleriniz için anında bilgi alabilecek, merak ettikleriniz hakkında çözüm bulabileceksiniz
WHATSAPP CANLI DESTEK
WHATSAPP CANLI DESTEK